قفل هوشمند فیلیپس

قفل هوشمند فیلیپس یک کالای ضروری برای خانه شما می باشد.

با کسترش روز افزون تکنولوژی در چند سال اینده تمامی خانه ها نیاز به یک قفل هوشمند دارند، تا بتوانند بصورت کاملا هوشمند از هر مکانی درب منزل خود را کنترل کنند.

استفاده از سیستم خانه هوشمند روز به روز در حال کسترش می باشد یکی از محصولات مهم و امنیتی در خانه های هوشمند دستگیره های هوشمند می باشند.

قفل هوشمند ویدیوی فیلیپس :

تعامل راحت بین قفل ویدیویی فیلیپس DDL702 و گوشی هوشمند به کاربران اجازه می دهد تا اخبار دست اول در مورد امنیت خانه را “درک” کنند. از مدیریت راحت یک مرحله ای توسط تلفن همراه پشتیبانی می کند.

حتی اگر هزاران مایل دورتر باشند، کاربران می توانند دینامیک قفل درب مانند سوابق باز شدن درب، برق باقی مانده و اطلاعات هشدار را در هر زمان از طریق تلفن همراه خود بررسی کنند.

قفل هوشمند فیلیپس دارای مدل های مختلفی از قفل های ویدیویی می باشد که برای هر نوع درب و سلیقه ای مدل های مختلفی دارد.

قفل هوشمند فیلیپس

انواع قفل هوشمند ویدیوی فیلیپس :

قفل هوشمند فیلیپس دارای چندین مدل قفل ویدیوی می باشد که هر کدام دارای مزایای مختلفی می باشند

1- قفل های دوربین دار :

این مدل قفل هوشمند فیلیپس دارای یک دوربین بر روی صفحه لمسی قفل می باشد که قادر به ثبت و ذخیره  تصاویر پشت درب می باشد.

بر روی قفل یک زنگ قرار داده شده که با لمس زنگ می توانید از فاصله دور پشت درب را مشاهده کنید.

2- قفل های دوربین دار با قابلیت چشمی دیجیتال :

این مدل از قفل ها علاوه بر دوربین موجود در قفل هوشمند فیلیپس از داخل هم مجهز به صفحه نمایش می باشند. که همانند یک چشمی هوشمند برای شما عمل خواهد کرد.

با تلفن همراه خود می توانید تصاویر و فیلم افراد پشت درب را مشاهده کنید و برای آن های رمز یک بار مصرف ارسال کنید.

در برخی از مدل ها شما می توانید با فرد پشت درب مکالمه برقرار کنید.

3- قفل های دوربین دار با قابلیت باز کردن قفل از راه دور :

این مدل قفل هوشمند فیلیپس علاوه بر دوربین و چشمی دیجیتال قابلیت باز کردن قفل از راه دور را دارد.

با لمس زنگ درب عکس فرد پشت درب بر روی موبایل شما ارسال می شود و در صورت نیاز می توانید درب را باز کنید.

افزایش امنیت با قفل هوشمند فیلیپس :

خانه هر شخص مهم ترین حریم خصوصی آن خانواده می باشد اگر خانه ای امنیت نداشته باشد حریم خصوصی هیچ مزئیتی نسبت به محل کار یا فضای بیرون نخواهد داشت.

زمانی یک خانه برای شما امن می باشد که سد محافظتی قوی برای افراد سودجو وجود داشته باشد تا نتوانند به راحتی وارد منزل شما شوند.

اگر از مجهز ترین گاوصندوق دیجیتال هم برای نگه داری کالا های خود استفاده کنید و درب ورودی شما امنیت نداشت باشد هیچ فایده ای ندارد.

قفل هوشمند فیلیپس دارای سیستم های امنیتی متنوعی می باشد که را ورود سارقان را از راه های مانند توپی زنی،ورود با دیلم، سیستم های شوک.. جلوگیری خواهد کرد.

کنترل درب ورودی منزل از هر فاصله زمانی :

یکی از قابلیت های جالب قفل هوشمند فیلیپس این می باشد که شما در هر فاصله زمانی و مکانی هستید می توانید درب منزل خود را کنترل کنید.

می توانید ساعت ورود و خروج افراد به منزل را متوجه شوید. تصاویر افرادی که پشت درب منزل شما هستند را در گوشی خود ثبت کنید.

برای افراد پشت درب رمز یک بار مصرف استفاده کنید. بجای دادن کلید به خدمه می توانید یک رمز با تایم دهی مشخص در اختیار افراد قرار دهید تا نتوانند در غیاب شما سواستفاده کنند.

اگر سارقی به قفل یا درب شما آسیب برساند و قسط ورود به منزل را داشته باشد عکس و فیلم در گوشی شما دخیره می شود و برای شما آلارم ارسال می شود.

ورود و خروج با امنیت و سرعت بالا :

یکی از مزئیت های که قفل هوشمند فیلیپس را برای مصرف کننده جذاب می کند راه های متعدد ورود بجای استفاده از کلید می باشد.

شما می توانید با شناسایی چهره خود درب را به راحتی باز کنید. یا با اثر انگشت خود در کمتر از 0.5 ثانیه درب برای شما باز می شود.

قفل درب به صورت اتوماتیک می باشد و بعد از هر بار باز شدن به صورت اتوماتیک قفل می شود.

راه های دسترسی متنوع در قفل هوشمند :

در قفل های سنتی برای هر فرد باید یک کلید در اختیار قرار دهید تا بتواند درب را باز کند. اگر کلید را فراموش کنید یا مفقود کنید امنیت منزل شما به خطر خواهد افتاد.

ولی در قفل هوشمند فیلیپس می توانید بسته به راحتی هر فرد رمز، کارت، اثر انگشت یا از چهره خود برای باز کردن درب استفاده کنید.

که همیشه در دسترس شما می باشد و مفقود نخواهد شد. اگر کارت های قابل حما خود را هم فراموش یا گم کنید با تلفن همراه خود در کسری از ثانیه می توانید آن را غیر فعال کنید.

اگر به مسافرت میروید و می خواهید برای سر زدن به خانه یا گل های خود کلید منزل خود را در اختیار کسی قرار دهید با قفل هوشمند فیلیپس راه برای شما آسان خواهد شد.

می توانید یک رمز یک بار مصرف در اختیار فرد قرار دهید، می توانید با گوشی همراه خود درب را باز کنید یا یک رمز موقت در بازه زمانی مشخص شده به فرد تحویل دهید تا فقط در زمانی که شمت مشخص کرده اید بتوانند درب را باز کنند.

نتیجه

اگر چه یک قفل هوشمند قیمت بالای دارد ولی شما یک بار این هزینه را برای محافظت از جان و مال خود پرداخت خواهید کرد. وقت یک سارق برای ورود به منزل شما با قفل هوشمند فیلیپس مواجه شود و نتواند درب را باز کند آن موقع قیمت آن محصول در برابر دارایی شما هیچ خواهد بود.

استفاده از قفل هوشمند فیلیپس برای هر خانه ضروری می باشد.

ورود کاربران و ثبت نام

ورود

ثبت نام