قفل اثر انگشتی یکی از انواع قفل دیجیتالی است که به مانند صفحه کلید تلفن همراه شما با اسکن اثر انگشت کار کرده و قابلیت وصل شدن به تلفن هوشمند شما را دارد تا  این که بتوانید از راه دور قفل الکترونیکی خود را کنترل کنید و هم از ویژگی های منحصر به فرد این قفل اثر انگشتی لذت ببرید.

قفل اثر انگشتی

قفل اثر انگشتی درب:

قفل اثر انگشتی درب نوعی از قفل الکترونیکی است که با ویژگی های بیومتریک خود نوع ایده آل قفل هوشمند را به شما ارائه می دهد چرا که از ویژگی نشانگرهای بیوتکنولوژی بی مانند شما برای اقدام های امنیتی استفاده می کند و این ویژگی بخاطر منحصر به فرد بودن برای شما ایجاد امنیت کرده و مخصوص به شخص شما می باشد.

قفل هوشمند درب آپارتمان ویژگی های شبیه سازی شده با تلفن هوشمند شما دارد همانطور که می دانید مسئله ایجاد امنیت این روزها همه جا هست و این قفل به علت همان ویژگی منحصر به فرد بودن می تواند به نوعی امنیت شما را تامین کند که به نظر می رسد که با انواع دیگر قفل دیجیتال تفاوت دارد.

قفل اثر انگشتی

قفل اثر انگشتی درب آپارتمان:

قفل درب آپارتمان اثر انگشتی  یعنی شما میتوانید به سادگی از اثر انگشت خود مانند باز کردن قفل تلفن هوشمند یا باز کردن رایانه خود استفاده کنید و به ابزاری مانند کارت الکترونیکی یا رمزی که باید همیشه در خاطر داشته باشید یا کلید مکانیکی به عنوان یک ابزار خارجی نیاز ندارید و اثر انگشت خود شما را اسکن می کند.

به این ترتیب قفل دیجیتال درب آپارتمان می تواند هر فرد را شناسایی کند و هنگامی که درب خانه خود را می بندید، قفل درگیر می شود و بصورت اتوماتیک درب بسته می شود و برای باز کردن مجدد درب کافیست اثر انگشت خود را روی پد قرار دهید تا قفل آن را بخواند و با چاپ موجود در پرونده مطابقت دهد و درب را باز کند.

قفل اثر انگشتی

نحوه کارکرد قفل اثر انگشت:

یکی از مهم ترین ویژگی های نحوه کارکرد قفل اثر انگشت این است که ممکن است نگران کارکرد قفل باشید و تصور کنید سیستم ممکن است نقص پیدا کند و شما را قفل کند، نگران نباشید اکثر مدل های قفل درب اثر انگشتی دارای صفحه کلید هستند بنابراین با کد ویژه خود نیز می توانید وارد شوید.

دیگر ویژگی نحوه کارکرد قفل اثر انگشت که می توان به آن اشاره کرد این است که در قفل سنتی شما ممکن است بارها و بارها کلیدهای خود را فراموش کرده باشید اما در قفل اثر انگشتی با ویژگی هایی در ارتباط هستید که ریسک از دست دادن آن بسیار کمتر است و دیگر نگران قفل شدن درب خود نیستید.

قفل اثر انگشتی

نحوه کار با قفل اثر انگشتی:

کار با قفل اثر انگشتی بسیار ایمن تر و راحتر از قفل های سنتی می باشد.

با شناسایی اثر انگشت خود به قفل دیجیتال درب یاز می شود و دیگر نیازی به کلید های فلزی برای باز کردن درب ندارید این سیستم باعث بالا رفتن سرعت در باز کردن قفل و امنیت منزل شما می شود.

اگر قفل دیجیتال شما فول آپشن باشد یعنی برچسب های RFID نیز قفل را پشتیبانی کرده و می توانید یک راه ورود به خانه خود از طریق کارت الکترونیکی داشته باشید همچنین نحوه کارکرد قفل های هوشمند در مدل قفل فول آپشن دیجیتالی قفل اثر انگشتی به این طریق است که برای ورود از کلید مکانیکی نیز می توانید استفاده کنید.

ویژگی دیگر نحوه کارکرد قفل های اثر انگشتی همچنین دارا بودن سنسور IR می باشد که به این معنی است که قفل اثر انگشتی درعین زیبایی فوق العاده در طراحی با طراحی بصری نیز این امکان را دارد که صفحه کلید لمسی دیجیتال اعداد را به وضوح در فاصله 50 سانتی متر و در هر شرایط روشن نشان می دهد.

قفل الکترونیکی فیلیپس

انواع سیستم های شناسایی اثر انگشت:

یکی از انواع سیستم های شناسایی اثر انگشت  در قفل درب منزل الکترونیکی سیستم تشخیص اثر انگشت است که با قضیه هوش مصنوعی در ارتباط بوده و به هوشمند سازی سیستم قفل دیجیتالی برمی گردد و به آن کمک به سزایی نموده است.

  تشخیص اثر انگشت یک ویژگی که نباید فراموش کرد با قفل هوشمند و هوشمند سازی در هوش مصنوعی و نرم افزار تشخیص اثر انگشت در ارتباط است.

تشخیص اثر انگشت تقلبی و نرم افزار مقایسه اثر انگشت یکی از انواع سیستم های شناسایی اثر انگشت می باشد که با موضوع رباتیک و دستگاه های شناسایی اثر انگشت هر فرد مرتبط است و قفل اثر انگشتی دارای این سنسورها و نرم افزارها می باشد همچنین ویژگی های بیومتریک اثر انگشت در آن به چشم می خورد.

دستگیره هوشمند

تکنولوژی به کار رفته در سیستم اثر انگشت فیلیپس:

سیستم شناسایی اثر انگشت در قفل فیلیپس از مدل fpc ساخت سوئد می باشد.

سرعت شناسایی اثر انگشت کمتر از 0.5 ثانیه می باشد.

میزان خطا در شناسایی اثر انگشت 0.01 درصد می باشد

قفل فیلیپس به عنوان یکی از بهترین قفل های موجود در بازار سیستم اثر انگشت خود را بدین شکل ساخته و طراحی نموده که با برندهای مشابه خود علاوه بر تفاوت رقابتی دیرینه دارد، سیستم خازنی یک ویژگی دیگر از تکنولوژی به کار رفته در سیستم اثر انگشت فیلیپس می باشد.

این تکنولوژی به کار رفته در سیستم اثر انگشت فیلیپس به عنوان یک ماژول تشخیص اثر انگشت کار می کند که، با توجه به نوسان ظرفیت خازن می تواند یک تصویر از اثر انگشت ایجاد کند که تصویری مجازی از الگوی اثر انگشت هر کاربر در قفل درب خانه اثر انگشتی است.

قفل های فیلیپس قابلیت شناسایی 100 عدد اثر انگشت را دارند.

انواع قفل های های اثر انگشتی فیلیپس:

تمامی قفل های فیلیپس قابلیت شناسایی اثر انگشت را دارند.

سیستم شناسایی اثر انگشت در فیلیپس از پیشرفته ترین سیستم استفاده می کند که ساخت سوئد می باشد.

سرعت بالا در شناسایی اثر انگشت، دقت در شناسایی اثر انگشت، شناسایی اثر انگشت در زاویه و دما های مختلف از ویژگی های منحصر به فرد این سیستم شناسایی اثر انگشت می باشد که لذت استفاده از قفل اثر انگشتی را چندین برابر می کند.

ما در بازرگانی غلامی معرفی و فروش انواع قفل های های فیلیپس، ایزی کی و لاک ول را داریم که این خود تنها بخشی از فعالیت ما می باشد همچنین در نظر داریم با انواع قفل های ایزی کی و تنوع کالایی خود پاسخ گوی نیاز شما به عنوان مشتری گرانقدر ایزی کی باشیم چرا که قفل اثر انگشتی فیلیپس دارای تنوع کالایی بالا در شرکت ما است.

در پایان فقط می توان بیان کرد که انواع قفل های های اثر انگشتی فیلیپس در بازرگانی غلامی موجود است و معرفی تنها چند مدل قفل اثر انگشتی پاسخ گوی نیاز مشتری عزیزمان در این مقاله نمی باشد و از شما دعوت می کنیم ابتدا سایت ما را مطالعه فرمایید سپس برای کسب اطلاعات کامل تر با ما در تماس باشید.

اطلاعات مفید:

تماس با ما:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود کاربران و ثبت نام

ورود

ثبت نام