نصب دستگیره هوشمند یکی از مهم ترین مواردی می باشد که قبل از خرید یک قفل هوشمند باید برسی کنید.

در این مطلب مطالب مفیدی را در مورد نحوه نصب و خدمات قفل های هوشمند برای شما بیان خواهیم کرد.

تا انتهای مطلب با ما همراه باشید:

نصب دستگیره هوشمند

دستگیره هوشمند چیست :

دستگیره هوشمند یک قفل الکترونیکی می باشد که شما می توانید جایگزین قفل های سنتی درب کنید و از شر کلید های خود خلاص شوید. برای باز کردن دستگیره هوشمند نیازی به کلید ندارید و میتوانید با اثر انگشت یا چهره خود درب را باز کنید. این قفل های هوشمند قابلیت نصب بر روی انواع درب های چوبی و ضدسرقت را دارند و قابلیت جایگزین کردن بجای قفل های سنتی را دارند.

نصب دستگیره هوشمند امنیت و آرامش بالاتری نصبت به قفل های سنتی به شما خواهد داد.

نصب دستگیره هوشمند

مزایای نصب دستگیره هوشمند :

قفل دیجیتال دارای ویژگی های می باشند که بسیاری از مشکلات روز مره شما را برطرف خواهند کرد. با نصب دستگیره هوشمند شما دیگر به کلید نیازی ندارید، دیگر نگران گم کردن یا فراموش کردن و ماندن پشت درب نخواهید بود.

نگران سپردن کلید های منزل به افراد خردسال و مسن نخواهید بود. با قفل هوشمند دیگر نگران قفل کردن درب نخواهید بود چون بعد از بسته شدن درب قفل به صورت اتوماتیک بسته خواهد شد.

می توانید از راه دور درب منزل خود را کنترل کنید و در شرایط اضطراری درب را از راه دور باز کنید. بجای کلید های مکانیکی می توانید رمز یک بار مصرف در اختیار افراد قرار دهید.

این قفل ها مجهز به سیستم های امنیتی می باشند که امنیت منزل شما را افزایش خواهند داد.

انتخاب دستگیره هوشمند :

قبل از نصب دستگیره هوشمند باید یک قفل دیجیتال مناسب با نیاز های خود خریداری کنید. انتخاب یک برند معتبر مانند قفل فیلیپس بسیاری از دغدغه های شما را رفع خواهد کرد.

قبل از خرید قفل دیجیتال میزان بودجه خود را مشخص کنید، را های دسترسی که برای باز کردن قفل برای شما راحت می باشد را برسی کنید. نیاز خود از محصولی که قابلیت اتصال به وای فای دارد را برسی کنید.

با توجه به نوع درب خود اقدام به خرید قفل هوشمند کنید شاید برخی از قفل ها مناسب درب های ورودی ساختمان شما نباشد.

تعداد افرادی که می خواهند از یک قفل الکترونیکی استفاده کنند و نوع آب و هوا در انتخاب دستگیره بسیار با اهمیت می باشد.

انتخاب یک دستگیره هوشمند مناسب با برند معتبر اولین قدم برای یک نصب استاندارد و بدون دردسر خواهد بود.

نصب دستگیره هوشمند

نصب دستگیره هوشمند بر روی درب چوبی و ضد سرقت :

در این مطلب ما در مورد نصب قفل های ورودی خانه صحبت می کنیم، برخی از قفل های دیجیتال مخصوص درب هیا شیشه ای و درب های کمد یا upvc  می باشند که نحوه نصب و مدل های آن ها با قفل دیجیتال درب ساختمان متفاوت می باشد.

 • نصب بر روی درب چوبی :قبل از نصب دستگیره هوشمند بر روی درب های چوبی باید به چند نکته توجه کنید. اول باید ضخامت درب را اندازه بگیرید ضخامت برای نصب حداقا باید2.5 سانت باشد. دومین نکته بائو درب را اندازگیری کنید که این فاصله حداقل باید 10 سانت باشد. اگر قبلا بر روی درب قفل نصب بوده مطمئن شوید که قفل دیجیتال مورد نظرتون سوراخ های قبلی را پوشش می دهد.
 • نصب بر روی درب ضد سرقت :برای نصب بر روی درب های ضد سرقت باید ابتدا نوع قفل خود را بشناسید درب شما از نوع مولتی می باشد یا غیر مولتی. در صورت مولتی بودن درب ضد سرقت باید از دستگیر های هوشمند با قابلیت ست شدن بر روی درب های مولتی قفل خود را انتخاب کنید.برای نصب دستگیره هوشمند بر روی درب های ضد سرقت که کلاف آهنی در آن ها بکار رفته است باید داخل کارخانه ارهای سورخ کاری بر روی درب انجام شود.

قیمت خرید و نصب دستگیره هوشمند :

برخی از شرکت ها پول نصب دستگیره هوشمند را همراه با خرید قفل دیجیتال از شما می کیرند. پس قبل از خرید از این مطلب آگاه شوید.

ولی در بسیاری از مواقع هزینه نصب با خود مشتری می باشد که باید با نصاب  شرکت برای نصب هماهنگ کنند. هزینه نصب دستگیره هوشمند به مواردی همچون مسافت طی شده، نوع درب و سختی کار بستگی دارد.

هزینه نصب دستگیره هوشمند معمولا بین 1 تا 2 میلیون تومان می باشد.

نصب دستگیره هوشمند

مراحل نصب دستگیره هوشمند :

بعد ار خرید قفل هوشمند حالا نوبت به نصب و را اندازی می رسد. نصاب دستگیره هوشمند باید از جای باشد که قفل را خریداری کرده اید تا گارانتی محصول به مشکل نخورد. بعد از هماهنگی با نصاب و تعین وقت حالا نوبت به نصب می رسد:

 • باز کردن قفل قبلی درب.
 • قراردان شابلون بر روی درب و ایجاد علامت برای سوراخ کاری
 • سوراخ کردن جاهای که با شابلون علامت گاری شده است.
 • قرار دادن مغزی قفل و در آوردن روبه روی چارچوب باتوجه با مکان قرارگیری قفل دیجیتال.
 • نصب مغزی دستگیره هوشمند.
 • نصب قسمت جلو و پشت قفل و وصل کردن سوکت های محصول.
 • قرار دادن باتری و تست دستگاه.
 • آموزش نحوه کارکرد و تعریف رمز و اثر انگشت های مدیر قفل.
 • نصب و راه اندازی اپلیکیشن و تست قفل.
 • تخویل کارت گارانتی و نحوه کارکرد با قفل.
نصب دستگیره هوشمند

نکات مهم بعد از نصب دستگیره هوشمند :

بعد از نصب دستگیره هوشمند در صورتی که دستگاه به مشکل خورد خودتان اقدام به رفع عیب نکنید و حتما با بخش خدمات شرکت تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

به میزان مصرف باتری قفل توجه کنید در صورت استفاده از باتری قلمی از برند های با کیفیت استفاده کنید و در هنگان آلارم کم شدن باتری، در اولین فرصت باتری دستگاه را تغییر دهید.

در صورت استفاده از باتری لیتیومی در هنگام کم شدن شارژ باتری را با کابل خود دستگاه شارژ کنید و به صورت مدام دستگاه را به برق متصل نکنید.

در قفل های دیجیتال فیلیپس یک دستمال برای پاک کردن قفل وجود دارد هر چند وقت یک بار محفظه اثر انگشت و صفحه لمسی قفل را با دستمال پاک کنید.

نصب دستگیره هوشمند

خرید دستگیره هوشمند فیلیپس :

خرید از یک برند معتبر برای شما آرامش خاطر می آورد. نصب دستگیره هوشمند فیلیپس دارای استاندارد های جهانی می باشد. هر زمان که بخواهید می توانید قفل خود را جابجا و بر روی دربی دیگری انتقال دهید. کیفیت و گارانتی معتبر باعث آسودگی شما در استفاده از قفل دیجیتال خواهد شد.

برای نصب و راه اندازی دستگیره های هوشمند فیلیپس می توانید با گروه بازرگانی آرین سیف تماس حاصل فرمایید.

سوالات مهم در مورد نصب دستگیره هوشمند :

آیا می توان قفل دیجیتال را خودمان نصب کنیم ؟ نصب دستگیره هوشمند یک کار تخصصی می باشد و بهتر است توسط نیروی متخصص انجام شود.
 
در صورن نصب توسط خود شخص قفل گارانتی خواهد شد؟ در صورت نصب دستگیره هوشمند فیلیپس توسط خود شخص قفل از گارانتی خارج خواهد شد.
 
زمان نصب چقد است ؟ زمان تقربی برای یک نصب قفل با توجه به نوع درب بین 1 تا 2.5 ساعت می باشد.
 
آیا نصب قفل سر و صدای زیادی دارد؟ بله به علت سوراخ کردن درب مقداری صدا به وجود خواهد آمد بهتر است قبل از نصب با مدیر ساختمان در ارتباط باشید.
 
بعد از خریداری چقدر طول می کشد تا قفل نصب شود ؟معمولا در همان روز یا یک روز بعد امکان انجام نصب وجود دارد.
 
در صورت اساس کشی می توان قفل دیگری نصب کرد ؟ بله در صورت جابجایی منزل می توانید قفل هوشمند رادر مکان جدید نصب کنید و جای قفل قبلی یک معمولی جایگزین کنید.

ورود کاربران و ثبت نام

ورود

ثبت نام