خدمات قفل دیجیتال فیلیپس

Philips product warranty

مشاوره در خرید

مشاوران فروش ما در بازرگانی غلامی همواره در تلاشند تا با توجه به نیاز شما مشتری گرامی، بهترین خرید را با توجه به بودجه خود داشته باشید.

کارشناسی قبل از نصب

قبل از نصب یک قفل دیجیتال باید مکان و نوع درب مورد نظر مورد برسی قرار بگیرد تا بهترین قفل دیجیتالی برای درب انتخاب شود.

نصب و آموزش قفل دیجیتال

نصب قفل های دیجیتال فیلیپس زیر نظر شرکت ایزی کی انجام می شود و گارنتی و آموزش کار با قفل هوشمند بعد از نصب به مشتری ارائه می شود.

تعمییرات در دوران گارانتی

در دوران گارانتی تیم خدمات پس از فروش شرکت به طور 24 ساعته در خدمت شما مشتری گرامی می باشد تا در صورت لزوم به مشکل قفل هوشمند شما رسیدگی شود.

تعمییرات در دوران بعد از اتمام گارانتی

مشتری مهم ترین بخش کار ماست، به همین دلیل استفاده از اجناس با کیفیت بسیار بالا حمایت مشتری و رسیدگی به مشکلات مشتری در هر دوره ای مهم ترین وظیفه بازرگانی غلامی می باشد.

بازرسی ادواری

نحوه استفاده از قفل دیجیتال و انجام سرویسهای مورد نیاز دستگاه عوامل بسیار مهم در طول عمر دستگاه شما است، تیم خدمات شرکت سالیانه با شما مشری گرامی در تماس خواهند بود تا مشکلی برای محصول شما به وجود نیاید.

قفل دیجیتال فیلیپس با بالاترین استانداردها طراحی و ساخته شده است و عملکرد عالی،سهولت استفاده و سهولت نصب را ارائه می دهد.اگر در حین استفاده از قفل هوشمند خود به هر گونه مشکلی رو به رو شدید توصیه می کنیم ابتدا به بخش دفترچه راهنمای محصول مراجعه کنید در صورت عدم موفقیت با ما تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت به مشکل شما رسیدگی شود.
philips ddl
easykey

نمونه نصب قفل دیجیتال فیلیپس

اشتراک شدن در خبر نامه

  • دسترسی زود هنگام به پیشنهادات اختصاصی.
  • اولین کسی باشید که از جدید ترین محصولات اطلاع پیدا می کنید.
  • اولین نفری باشید که از فروش ویژه شرکت اطلاع پیدا می کنید.

ورود کاربران و ثبت نام

ورود

ثبت نام